Овој производ беше успешно додаден во кошничката!

Погледнете ја кошничката

Маица во двојка Кинг и Кралица

Краток опис:

Поголемиот дел од времето, нашата врска треба да се цени на различни начини. Повикувањето на сопругата со различни преслатки имиња и наслови е еден од најдобрите начини да ја искажете и цените вашата yourубов.

Ниту едно име или наслов не би било толку симпатично и целосно како „Кралот“ и „Кралицата“. Овие наслови имаат посебно значење со нив; овие зборови ќе направат вашиот сопружник да се чувствува посебно во вашиот живот.

'' Ти си мојата кралица '' едноставна реченица што е неспоредлива со овој збор.

За да ги насликам овие зборови, ниту едно платно нема да биде соодветно како што се маичките што се парат. Овие тимови како маици, дуксери, суичери може да се прилагодат според кој било настан. Маиците со наслови Крал и Кралица ќе бидат најзаборавниот и незаборавниот подарок за вашата сопруга.

Овде, во нашиот каталог, го имаме највозбудливиот и највозбудливиот производ, т.е. Маици од кралот и кралицата. Овие маици не само што ве прават стилски, туку и даваат нов и комплетен изглед.

Ако сте уморни од едноставни маици и сакате да ја прославите вашата loveубов, тогаш овие маици се за вас. Можете да размислите да ги купите овие маици од кралот и кралицата според нашите препораки.

Информации за маици.

  • Во едно пакување маици, ќе добиете две маици.
  • Едно парче ќе биде за кралицата, а едно ќе биде за кралот.
  • Oneе добиете 14% попуст на едно пакување.
  • Заоблени раб и половина ракави ќе ве направат стилски и удобен.

Детали за дизајнот.

  • Маиците се дизајнирани да направат да се чувствувате и да изгледате како крал и кралица.
  • Една маица ќе има титула Крал со круна.
  • Другата маица ќе биде за кралицата со круна на неа.


ККУ: # 001 - На залиха
УСД $49.00 часот УСД $39.00 часот (% исклучен)

Детали за производот

Ознаки на производот

Боја:
Двојно:
Големина на кралицата:


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи