Овој производ беше успешно додаден во кошничката!

Погледнете ја кошничката

Г-ѓа г-ѓа Двојка Худи

Краток опис:

Худи се едни од најпопуларните типови облека што се достапни таму. Оваа облека не е позната само меѓу младата генерација, туку и паровите ја претпочитаат оваа облека. Худи не само што се флексибилни, туку ви даваат и стил. Без сомнение, дуксерите се популарни меѓу луѓето од секоја возраст.

Кога зборуваме за loveубовта на паровите кон дуксерите, знаеме дека панталоните парови кои се совпаѓаат се многу познати. Овие дуксери имаат различни печатени наслови и зборови како што се Loveубов, Заедно, сопруг Вифеи итн.

Тука го имаме во нашата листа најфантастичниот дизајн на Hoodies достапен денес, т.е. Двојка г-дин и г-ѓа Худис.

Ако обожавате да уживате надвор од патувања во студено време и сакате да изгледате стилски во вашата облека, овие дуксери се за вас. Постојат многу причини зошто овие дуксери се најдобра облека.

Наслов на дуксери.

Ние ги дизајниравме нашите наслови со дуксери како господин и г-ѓа, и овие зборови значат силна врска. Насловите покажуваат на другите за вашата loveубов и хемија во вашиот пар. На другите им кажува колку се сакате и се грижите еден за друг.

Обезбедете топлина.

Во зимската сезона, можете да ги носите овие дуксери за да бидете модерни и топли. Може да ги донесете господинот и г-ѓа Худис со вас на вашиот меден месец.

Удобност.

Худи се топли, меки и лесни. Comfortableе се чувствувате пријатно во овие дуксери.

Стил

Овие дуксери ќе ве направат вие и вашата сопруга стилски. Насловите на овие дуксери ќе додадат позитивна искра не само во вашата облека, туку и во вашата врска.

Детали и нега на производот.

Oneе добиете две дуксери во еден пакет, еден со наслов Г-дин и еден со титула г-ѓа. Овие дуксери се изработени од 100% висококвалитетен памук; затоа се препорачува да ги миете внатре во ладна вода.


ККУ: # 001 - На залиха
УСД $79.00 часот УСД $69.00 часот (% исклучен)

Детали за производот

Ознаки на производот

Боја:
Големина на г.
Големина на г-ѓа:


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи