Ky produkt u shtua me sukses në shportë!

Shikoni Shportën

Bluzë çifti Mbreti dhe Mbretëresha

Përshkrim i shkurtër:

Shumicën e kohës, marrëdhënia jonë duhet të vlerësohet në mënyra të ndryshme. Thirrja e bashkëshortit tuaj me emra dhe tituj të ndryshëm të adhurueshëm është një nga mënyrat më të mira për të shprehur dhe vlerësuar dashurinë tuaj.

Asnjë emër ose titull nuk do të ishte aq i adhurueshëm dhe i plotë sa "'Mbreti" dhe "Mbretëresha". Këta tituj kanë me vete kuptim të veçantë; këto fjalë do ta bëjnë bashkëshortin tuaj të ndihet i veçantë në jetën tuaj.

'' Ti je Mbretëresha ime '' një fjali e thjeshtë që është e pakonkurueshme në këtë fjalë.

Për të pikturuar këto fjalë, asnjë kanavacë nuk do të jetë aq e përshtatshme sa bluzat e çiftit që përputhen. Këto veshje si bluza, xhupa, bluza mund të personalizohen sipas çdo ngjarjeje. Bluzat me titujt Mbreti dhe Mbretëresha do të jenë dhurata më e adhurueshme dhe e paharrueshme për bashkëshortin tuaj.

Këtu në katalogun tonë, ne kemi produktin më emocionues dhe emocionues, dmth. Bluza mbreti dhe mbretëresha. Këto bluza jo vetëm që ju bëjnë me stil por edhe ju japin një pamje të re dhe të plotë.

Nëse jeni lodhur nga bluzat e thjeshta dhe dëshironi të festoni dashurinë tuaj, atëherë këto bluza janë për ju. Ju mund të konsideroni blerjen e këtyre bluzave Mbret dhe Mbretëreshë sipas rekomandimeve tona.

Bluza Informacione.

  • Në një paketë bluzash, do të merrni dy bluza.
  • Një pjesë do të jetë për Mbretëreshën, dhe një do të jetë për Mbretin.
  • Ju do të merrni 14% zbritje në një paketë.
  • Mëngë të rrumbullakëta dhe gjysmë mëngë do t'ju bëjnë elegant dhe të rehatshëm.

Detajet e Dizajnit.

  • Bluzat janë krijuar për t'ju bërë të ndiheni dhe të dukeni si Mbreti dhe Mbretëresha.
  • Një bluzë do të ketë titullin Mbret me një kurorë.
  • Bluza tjetër do të jetë për Mbretëreshën me një kurorë në të.


SKU: # 001 - Në magazinë
USD $49.00 USD $39.00 (% i fikur)

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Ngjyrë:
Madhësia e Mbretit:
Madhesi Mbretereshe:


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Produkte te Lidhura