Ky produkt u shtua me sukses në shportë!

Shikoni Shportën

Znj. Çift Hoodies

Përshkrim i shkurtër:

Hoodies janë një nga llojet më të njohura të veshjeve të disponueshme atje. Kjo veshje nuk është e famshme vetëm në mesin e brezit të ri, por edhe çiftet preferojnë këtë veshje. Hoodies nuk janë vetëm fleksibël, por gjithashtu ju jep stil. Pa dyshim që xhupat janë të popullarizuar në mesin e njerëzve të çdo moshe.

Kur flasim për dashurinë e çifteve ndaj Hoodies, ne e dimë që Hoodies Matching Couples janë shumë të famshëm. Këto kapuçë kanë tituj dhe fjalë të ndryshme të shtypura si Dashuria, Together Që, Burri Wifey etj.

Këtu kemi në listën tonë modelin më fantastik të Hoodies të disponueshëm sot, dmth Çifti Z. dhe Znj Hoodies.

Nëse ju pëlqen të shijoni udhëtime jashtë në një mot të ftohtë dhe dëshironi të dukeni elegant me veshjen tuaj, këto kapuçë janë për ju. Ka shumë arsye pse këto Hoodies janë veshja më e mirë.

Titulli i kapuçave.

Ne kemi krijuar titujt tanë të kapuçave si Z. dhe Znj, dhe këto fjalë nënkuptojnë një marrëdhënie të fortë. Titujt tregojnë të tjerët për dashurinë dhe kiminë tuaj në Çiftin tuaj. U tregon të tjerëve se sa e doni dhe kujdeseni për njëri-tjetrin.

Siguroni ngrohtësi.

Në sezonin e dimrit, ju mund të vishni këto kapuçë për t'ju mbajtur elegant dhe të ngrohtë. Ju mund të sillni Z. dhe Znj. Hoodies me vete në muajin tuaj të mjaltit.

Rehati.

Hoodies janë të ngrohta, të buta dhe të lehta. Ju do të ndiheni rehat në këto kapuçë.

Stili

Këto kapuç do t'ju bëjnë elegant dhe bashkëshortin tuaj. Titujt e këtyre hoodies do të shtojnë një shkëndijë pozitive jo vetëm në veshjen tuaj, por edhe në marrëdhënien tuaj.

Detajet dhe Kujdesi i Produktit.

Ju do të merrni dy kapuçë në një paketë, një me titullin Mr dhe një me titull Znj. Këto kapuçë janë bërë prej 100% pambuku me cilësi të lartë; kjo është arsyeja pse rekomandohet të lani ato brenda në ujë të ftohtë.


SKU: # 001 - Në magazinë
USD $79.00 USD $69.00 (% i fikur)

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Ngjyrë:
Madhësia e Z.
Madhësia e zonjës:


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Produkte te Lidhura