Ky produkt u shtua me sukses në shportë!

Shikoni Shportën

Xhupa e znj. Çifti

Përshkrim i shkurtër:

 • Veshjet e përputhjes së çiftit janë veshjet më të mira të disponueshme sot sepse këto veshje i ndihmojnë çiftet të festojnë dashurinë e tyre. Veshjet e tilla zakonisht kanë disa tituj të shtypur mbi to. Këta tituj mund të jenë Titulli Mbreti dhe Mbretëresha, Së Bashku Që dhe Z. dhe Znj. Çiftet e martuara duan të thirren me tituj Z. dhe Znj. Martesa është një marrëdhënie angazhimesh të forta dhe dashurie. Këto dy elemente janë të domosdoshëm për një marrëdhënie martese të lumtur. Kjo marrëdhënie është mbase më e bukura në botë. Kjo marrëdhënie përdoret për të festuar që nga dita e parë. Titujt e Z. dhe Znj janë përfaqësuesit e vërtetë të kësaj marrëdhënieje.

  Nëse e ndieni veten të mërzitur me veshjet e zakonshme të palestrës dhe dëshironi të shtoni një stil dhe shkëndijë në marrëdhënien tuaj përmes veshjeve tuaja, Xhupat e z. Dhe zonjës janë për ju

  Këto bluza do t'ju shërbejnë si një përshkrim i qartë i dashurisë dhe marrëdhënies tuaj. Këto veshje mund t'i përdorni në fotosesionin tuaj pas dasmës. Xhupat tanë elegant do të ndihmojnë të tjerët të kuptojnë marrëdhënien tuaj.

  Informacione mbi produktin.

  • Ne kemi bërë këto bluza me pambuk 100% me cilësi të lartë për t'ju bërë të ndiheni rehat dhe elegant me vetëm një produkt.
  • Në një paketë, ju do të merrni dy xhupa me tituj Mr dhe Mrs.
  • Ju do të merrni një zbritje prej 14% në këto bluza të çiftit që përputhen.
  • Dy-ngjitur në qafë, mëngë dhe pjesën e poshtme do ta bëjnë veshjen tuaj fleksibël.
  • Bluzat tona janë në dispozicion në pesë ngjyra të ndryshme, të bardha, të zeza, gri, marinës, të kuqe.
  • Madhësi të ndryshme janë në dispozicion për tu bërë që të ndiheni rehat ndërsa zgjidhni një për ju.

  Pse të blini nga Ne.

  • Ne jemi një markë e besuar në internet që ju ofron veshje të kënaqshme në pragun tuaj.
  • Cilësia e produktit është përparësia jonë.
  • Ne kujdesemi për ndjenjat e klientit tonë të lidhur me veshjet.

 


SKU: # 001 - Në magazinë
USD $69.00 USD $59.00 (% i fikur)

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Ngjyrë:
Madhësia e Z.
Madhësia e zonjës:


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Produkte te Lidhura